Ees- ja perekonnanimi Õppeaine E-post
Meta Tulyakova Õmbluskursus, käsitöö, mood meta.tulyakova@nommehuvikool.ee
Tanel Verk Analoogfotograafia tanel.verk@nommehuvikool.ee
Krista Kõrvits Disain, söejoonistus krista.korvits@nommehuvikool.ee
Marika Meschin Ettevalmistus kunstikõrgkooliks, joonistamine ja kompositsioon marika.meschin@nommehuvikool.ee
Alma Musting Keraamika alma.musting@nommehuvikool.ee
Christel Allik Kunst ja kiri, kunsti- ja siidistuudio christel.allik@nommehuvikool.ee
Maret Rummo Kunst- ja käsitöö, taaskasutus ja disain maret.rummo@nommehuvikool.ee
Lea Maurer Kunsti- ja klaasiring lea.maurer@nommehuvikool.ee
Eva Luure Loovfotograafia, varjustuudio eva.luure@nommehuvikool.ee
Sergey Tulyakov Puutöö sergey.tulyakov@nommehuvikool.ee
Ees- ja perekonnanimi Õppeaine E-post
Tuuli Pruul Laulukirjutamine-looming, saksofon, klaver tuuli.pruul@nommehuvikool.ee
Jorge Gonzalez Fernandez Flamencokitarr jorge.gonzalez@nommehuvikool.ee
Emil Raja Jazzklaver emil.raja@nommehuvikool.ee
Natalja Frank Kitarr natalja.frank@nommehuvikool.ee
Andrei Lukjanov Kitarr, ukulele andrei.lukjanov@nommehuvikool.ee
Romet Osipov Kitarr romet.osipov@nommehuvikool.ee
Helen Kivimängi Klaver, kooristuudio helen.kivimagi@nommehuvikool.ee
Helle Sooäär Klaver helle.sooaar@nommehuvikool.ee
Marina Zolotarjova Klaver marina.zolotarjova@nommehuvikool.ee
Vilve Hepner Klaver vilve.hepner@nommehuvikool.ee
Henrik Leibur Trummid henrik.leibur@nommehuvikool.ee
Raeli Florea Viiul reali.florea@nommehuvikool.ee
Urve Uibokand Viiul urve.uibokand@nommehuvikool.ee
Tanja Günter Viiul (Suzuki meetod) tanja.gunter@nommehuvikool.ee
Kadri Mägi Väikekannel, torupill, plokkflöödikool kadri.magi@nommehuvikool.ee
Taavi-Mats Utt Plokkflöödikool taavi-mats.utt@nommehuvikool.ee
Reet Sukk Plokkflöödikool reet.sukk@nommehuvikool.ee
Ees- ja perekonnanimi Õppeaine E-post
Eliisa Sokk Ballett eliisa.sokk@nommehuvikool.ee
Anne Anderson Flamencostuudio (+ meistriklass), leedide võimlemine anne.anderson@nommehuvikool.ee
Urve Keskküla Liikumisrühm urve.keskkula@nommehuvikool.ee
Lisanna Tälli Rahvatants lisanna.talli@nommehuvikool.ee
Marie Käige Tantsuline treening marie.kaige@nommehuvikool.ee
Marii Noor Teater, draamastuudio marii.noor@nommehuvikool.ee
Ees- ja perekonnanimi Õppeaine E-post
Heinar Jahu Kabe, kabe meistriklass heinar.jahu@nommehuvikool.ee
Viive Tutt Male, male meistriklass viive.tutt@nommehuvikool.ee
Urmo Ilves Kabe meistriklass urmo.ilves@nommehuvikool.ee
Ees- ja perekonnanimi Õppeaine E-post
Robi Pärnik Arvutimängude loomine, minecraft robi.parnik@nommehuvikool.ee
Kaiar Tammeleht Juhtrajamudelism kaiar.tammeleht@nommehuvikool.ee
Enn Liivrand Raadioside, robootika enn.liivrand@nommehuvikool.ee
Mario Mars Täheteadus mario.mars@nommehuvikool.ee
Rauno Pilvik Kosmosetehnika rauno.pilvik@nommehuvikool.ee
Ardo Pärna Mudellend ardo.parna@nommehuvikool.ee
Jevgenia Kleinert Robootika jevgenia.kleinert@nommehuvikool.ee
Lembit Vaher Tehnika lembit.vaher@nommehuvikool.ee
Ees- ja perekonnanimi Õppeaine E-post
Lada Mehikas Loodus lada.mehikas@nommehuvikool.ee
Evelyn Toom Loodus evelyn.toom@nommehuvikool.ee
Eva Luure Loodus eva.luure@nommehuvikool.ee
Malle Luige Loodus malle.luige@nommehuvikool.ee
Evelin Laanest Loodus evelin.laanest@nommehuvikool.ee
Ees- ja perekonnanimi Õppeaine E-post
Eliisa Sokk Ballett eliisa.sokk@nommehuvikool.ee
Heinar Jahu Kabe (Kaseke / Rabarüblik) heinar.jahu@nommehuvikool.ee
Paula Randver Eelkool paula.randver@nommehuvikool.ee
Vilve Hepner Muusika ABC vilve.hepner@nommehuvikool.ee
Elviira Maasalu Muusikastuudio elviira.maasalu@nommehuvikool.ee
Kristin Tammeoks Vanaema ja väikelapse trenn kristin.tammeoks@nommehuvikool.ee