TNNM kabetajate edukas osalemine võistlustel.

* 5. ja 6. mail toimusid Eesti täiskasvanute meistrivõistlused rahvusvahelises kabes. Võistlustel osalesid mitmed Nõmme Noortemaja kaberingi õpilased, et saada võistluskogemusi suvel toimuvateks Euroopa noorte meistrivõistlusteks.
Edukalt mängis 13-aastane Karmen Kuusik, kes võitis kaks medalit. 5.05. toimunud meistrivõistlustel välkkabes savutas ta 3. koha. Veelgi edukam oli Karmen 6.05. kiirkabes, kus võitis hõbemedali. Karmeni õpetaja on Heinar Jahu. PALJU ÕNNE!

*Priit Lokotarile teine kuldmedal!
Bulgaarias Kranevos jätkusid 01.05. Euroopa noorte meistrivõistlused 64-ruudulises kabes. Võisteldi kiirkabes. Kummalegi mängijale on partii jaoks 7 minutit, millele lisandub iga käiguga 5 sekundit.Noorimas vanuseklassis, sünniaasta 2008 ja hiljem võitis Priit Lokotar teise kuldmedali. Seekord oli võistlus märksa tasavägisem ja kaks mängijat kogusid võrdse arvu punkte. Esikoha andis Priidule esimene lisakriteeerium. Pääsküla Gümnaasiumi 3. klassi õpilane on Nõmme Noortemaja kaberingi õpilane.Tulemused.
1. Priit Lokotar 14 punkti 16-st.
2. Ivan Latushkin(Valgevene) 14 p.
3. Mark Kamynin(Venemaa) 10 p.
Võistlused Kranevos jätkuvad homme standardajakontrolliga.
Heinar Jahu, Nõmme Kabeklubi juhatuse liige, noortetreener.*Priit Lokotar tuli Euroopa noortemeistriks!
Bulgaarias Kranevos toimusid 30.04.18. Euroopa noorte meistrivõistlused 64-ruudulises välkkabes.
Noorimas vanuseklassis, sünniaasta 2008 ja hiljem tuli Euroopa meistriks Priit Lokotar Nõmme Kabeklubist. Pääsküla Gümnaasiumi 3. klassi õpilane on Nõmme Noortemaja kaberingi õpilane. Ta teeb ka palju iseseisvat tööd. Tänavu on ta tulnud kolmekordseks Eesti noortemeistriks.Tema treenerid on Urmo Ilves ja Heinar Jahu.Võistlused Kranevos jätkuvad.
Tulemused.
1. Priit Lokotar 14 punkti 16-st.
2. Ivan Latushkin(Valgevene) 13 p.
3. Mark Kamynin(Venemaa) 12 p.*Eesti juunioride meistrivõistlused rahvusvahelises kabes, 22.-26. 04.18.
P- II koht Robert Antoi.
T- III koht Karmen Kuusik.
*Harju maakonna meistrivõistlused 64-ruudulises kabes, 28. 04.18.
Vanuseklassis U10 I koht Priit Lokotar.
Vanuseklassis U13  koht Aaron Soo.
Õpetaja Heinar Jahu.
PALJU ÕNNE!