Tantsuline treening

Tantsuline treening noortele pakub noortele võimalust füüsiliseks eneseväljenduseks.
Treeningu käigus õpime oma keha tundma, arendame sirget rühti, painduvust ja musikaalsust ning parandame üldfüüsilist võimekust.
Lisaks treeningtundidele käime esinemas ja külastame võimalusel ka harivaid tantsuetendusi.
Riietus: Mugav treeningriietus, soovitavalt tantsusussid.

Tantsuline treening täiskasvanutele on suunatud eelkõige naistele, kes soovivad end oma kehas paremini tunda ning üheskoos tantsida. Tunni käigus arendame kehatunnetust, naiselikkust, koordinatsiooni, musikaalsust ning pakume tantsides kehale mõnusat koormust ehk muutume iga tunniga paar millimeetrit pikemaks ja saledamaks. Soovi korral käime ka esinemas ning osaleme kevadel Tallinna Võimlemispeol ühes teiste naisrühmadega.
Riietus: Mugav treeningriietus, soovitavalt tantsusussid.

Treening matil ühendab endas intensiivse lihastreeningu mattidel ning lõdvestava venituse päeva lõpetuseks.
Riietus: Mugav treeningriietus, paljajalu või sokkis.

Õpetaja Marie Käigest:  
Alustasin oma tantsuteed 11-aastaselt Kaie Kõrbi balletistuudios, kus omandasin balleti algteadmised ning nakatusin tantsupisikusse. Edasiselt arendasin end erinevates tantsustiilides (tantsuklubis Keeris showtants, rahvatants, seltskonnatantsud, aeroobika, kaasaegne tants Eesti Tantsu Agentuuris).
2012. aastal asusin õppima Taani rahvaülikoolis nimega „Performers House“ kaasaegse tantsu ja füüsilise teatri suunalises programmis, kus omandasin süvendatult kogemusi ja teadmisi moderntantsust, kaasaegsest tantsust, etenduskunstidest.
2013. aastal otsustasin oma elu täielikult tantsule pühendada ning asusin õppima Tallinna Ülikooli koreograafia osakonda, mille lõpetasin 2016. aastal tantsu erialal. Sealt omandatud teadmised kaasaegsest tantsust, joogast, somaatilisest kehatööst ja balletist on mind suunanud  arendama oma kehateadlikkust ning pannud mõistma kehaga töötamise mõjust igapäevasele elule. Praeguseks on liikumine ja keha/meele treenimine muutunud lahutamatuks osaks minu elust ning soovin jagada seda rõõmu ja energiat ka teisele, mida liikumine ja tants mulle pakub.